Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OGRODOWA AURA, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty.

Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Od czego zacząć

Jeśli podejmiemy już decyzję, że chcemy, by naszym ogrodem zajął się architekt krajobrazu, przed spotkaniem z nim rozważmy kilka kwestii. Bądźmy jak najbardziej precyzyjni we wskazywaniu swoich preferencji. Nie oznacza to, że musisz znać na pamięć nazwy roślin, które chętnie widziałbyś w swoim ogrodzie. To z powodzeniem możesz nam zostawić bo zaprezentujemy listę zieleni nie tylko z nazwy, ale i według funkcji, które mogą spełniać. Wystarczy więc, jeśli zastanowisz się, jakie są Twoje oczekiwania i możliwości.

Jakie kwestie powinniśmy przekazać projektantowi? Na pewno warto odpowiedzieć na pytanie, jak chcemy spędzać czas wokół domu? Czy w domu są lub będą dzieci? Czy domownicy lubią aktywność na świeżym powietrzu? A może gustują w spotkaniach towarzyskich w ogrodzie? Zastanów się też czy chcesz ułatwić sobie podlewanie instalując system automatycznego nawadniania i czy chcesz korzystać z ogrodu po zmroku? Na spotkaniu, dokładnie omówimy wszystkie te i inne szczegóły.

Przygotuj też mapę geodezyjną działki z wrysowanym domem oraz projekt rzutu parteru budynku.